Facebook Whatsapp

לקבלת ייעוץ משפטי פרטני

השאר פרטים ונחזור בהקדם

  גישור משפחתי

  גם אם החלטתם לסיים את הפרק הזוגי ונראה לכם כי הצד השני יסרב להגיע להליך גישור, או אם החלטתם להתגרש, אך אין לכם מושג מהיכן מתחילים, ביחד נעשה סדר, ונתחיל הליך שעיקרו לשים את הילדים במרכז תוך התחשבות ברצונותיכם.

  רבים אינם יודעים כי רוב הזוגות שבחרו בהליך משפטי, חלק ניכר מהם מגיעים תוך כדי ההליך להסכם גירושין כולל. אז אם בסוף הרוב מגיעים להסכם, לא עדיף לחסוך את המלחמות, הכעסים, ולהגיע כבר מהתחלה להסכם כולל של כל המחלוקות? חד משמעית, כן!

  ניתן להגיע להסכם גירושין במהירות וביעילות תוך מספר פגישות בודדות, תוך מינימום זמן.

  כידוע, גישור משפחתי הינה חלופה מקובלת בשנים האחרונות לפנייה לבית המשפט בענייני סכסוכים משפחתיים. מדובר על הליך וולונטרי (בחירת הצדדים), בשונה מהליך שיפוטי, בו מתגבשות החלטות ורצונות הצדדים, המובאות על הכתב, בצורת הסכם. המגשר הוא המתווך בין שני הצדדים והוא מנחה את הליך הליווי באופן מקצועי, ונותן לצדדים מקום להביע את התחושות הקשות על מנת להתמודד עם הפערים. הסכם זה הינו התוצר הסופי של התהליך ויש לאשרו בבית המשפט ו/או בבית הדין הרבני, לבחירת הצדדים, על מנת ליתן להסכמות הצדדים תוקף של פסק דין. מעבר לייחוד שבתהליך הגישור כמפייס, מדובר בכלי המקל באופן משמעותי על העומסים שחווה מערכת המשפט בישראל. משרד עורכי דין לזר, מעמיד לרשותכם את שירותיו בהליכי גישור משפחתי ומלווה משפחות על ליישוב כל מחלוקת.

  גישור משפחתי- פתרון בעיות בדרכי שלום

  בשנים האחרונות, משפחות רבות יותר בוחרות לזנוח את ההליכים המשפטיים הקשים ולנסות להסתייע בגישור משפחתי. בעת הגישור ניתן לתת מענה למחלוקות כמו:

  1. הסכמי ממון בין בני זוג (לפני או אחרי הנישואין).
  2. צוואות ירושות וחלוקות רכוש במשפחה – טיפול בסכסוכים משפחתיים על רקע רכוש.
  3. גישור זוגי – המטפל בתחום היחסים (מקובל לפנות לתחום גם לקראת גירושין).

  טווח התמרון הרחב של ההליך- אשר מתאים לתת מענה לסוגיות משפחתיות רבות, מאפשר למגשר להיות זמין ללקוחות רבים. יחד עם זאת, במקרים כמו גירושין, חלק מהזוגות מעוניינים להגיע לגישור לאחר שהגישו את הטפסים הנדרשים לפתיחת הליך בבית משפט או לבית הדין הרבני. זאת, מתוך רצון לעשות ניסיון אחרון להידברות לפני שפונים אל ההליך המשפטי.

  גישור משפחתי – אלטרנטיבה מהירה ליישוב מחלוקות

  בניגוד לזמן הטיפול הארוך שנדרש בעת פניה לבית המשפט, הליך גישור הוא הליך קצר, מהיר ומשמעותית זול יותר מהליך משפטי, שתוצאותיו נכפות על הצדדים. בתום פגישות ספורות ניתן להגיע למסקנות ולהחליט האם הצדדים מעוניינים לחתום על הסכם גישור או להמשיך לתהליך משפטי.

  עו"ד לזר עוסקת בתחום הגישור עם ניסיון בגישור משפחתי. עו"ד לזר פועלת בצורה עניינית אך רגישה על מנת להיות מגשרת אובייקטיבית ולהביא את המשפחה שלכם להסכם.

  לקבלת ייעוץ משפטי פרטני

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מאמרים נוספים

   הלכת בע״מ 919/15

   מזונות ילדי עשירים בצל ההלכה החדשה בזמן שילדים רבים מתכננים את חופשות הקיץ שהם באתרים אקזוטיים וריזורטים עוצרי נשימה על פני הגלובוס, ישנם ילדים אחרים שייאלצו...

   המשיכו לקרוא >

   מזונות ילדי עשירים

   יש ילדים שמתכננים את חופשות הקיץ שלהם באתרים אקזוטיים ומתחמי נופש עוצרי נשימה על פני הגלובוס, ויש ילדים אחרים נאלצים להישאר בבית מפני שיד הוריהם...

   המשיכו לקרוא >

   ניהול הון משפחתי

   השילוב הייחודי של משפחה עם בית עסק או חברה יוצר מורכבות משפטית שחשוב להקדיש לה תשומת לב מיוחדת. זאת מורכבות שתשפיע על בני המשפחה, על...

   המשיכו לקרוא >

   מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

   בואו נהיה בקשר

    קידום אתרים לעורכי דין