לתיאום פגישה
ּ

"מרה הסבלנות – אך מתוקים פירותיה" ז'אן ז'ק רוסו

נעים מאוד, אני עו"ד נטלי לזר-הראל, מומחית במתן פתרון כולל ומהיר לסוגיות משפחיות שונות, עם ניסיון בניהול תיקים בנושאי מזונות אישה ומזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראייה, הסכם גירושין, פירוק שיתוף, ידועים בציבור, איזון משאבים על פי חוק יחסי ממון, חלוקת רכוש משפחתי ופירוק שיתוף במקרקעין.

אני מלווה לקוחות שבוחרים לפתור את המחלוקות המשפחתיות בהליכים של יישוב סכסוך, ניהול משא ומתן וגישור, בהתאם לשיקול דעתכם, הבשלות והמוכנות שלכם.

עו"ד נטלי לזר-הראל, בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר ראשון בכלכלה, ותואר שני במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, התמחתה בבית המשפט לענייני משפחה, ומאז הסמכתה ניהלה עשרות תיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה על כל היבטיהם.

עו"ד נטלי לזר-הראל חברה בלשכת עורכי-הדין, ומגשרת מוסמכת שמציגה בשמחה הישגים משפטיים והצלחות רבות בתחומי העיסוק שלה, בהם הצליחה להשפיע לטובה על חייהם של לקוחותיה.

עו"ד נטלי לזר-הראל מוסמכת בגישור משפחה, מרצה בכנסים בתחום הצוואות החכמות, מעניקה ייעוץ משפטי טלפוני ב- "מרכז רקמן לאישה", ומייצגת פונים במסגרת "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל.

נטלי דוברת שלוש שפות: עברית, אנגלית וצרפתית.

עו"ד נטלי לזר-הראל לשירותכם, לכל שאלה או התייעצות.

באילו סוגיות עוסק עורך דין דיני משפחה?

כאמור, תחום דיני המשפחה הוא תחום רחב מאוד, שמעגן בתוכו תחומי חיים רבים ומעסיק לא מעט עורכי דין ואזרחים בחיי היום יום שלהם. בעולם דיני המשפחה ניתן למצוא עיסוק בנושאים כמו:

  1. נישואין- בין עם דרך הרבנות או נישואין אזרחיים.
  2. גירושין- על כל התהליך המשתמע מכך: חלוקת רכוש, סרבנות גט, גישור, משמורת ועוד.
  3. ירושות וצוואות- טיפול בכנסי משפחות וחלוקת רכוש בין בני המשפחה.
  4. עריכת הסכמי ממון- בין עם טרום נישואין או לאחריהם.

איך בוחרים עורך דין דיני משפחה?

הבחירה בייצוג המשפטי היא בחירה חשובה שבכוחה להשפיע על כל תהליך משפטי- ולכן חשוב לבחור את הייצוג המשפטי על סמך שנות הניסיון של עורך הדין, ניסיונו והערך הנוסף אותו מביא העו"ד ללקוח בפתרון הסכסוך. לרוב הליווי מתמשך לפרק זמן ארוך יחסית ולכך ההחלטה הזו תלווה אתכם בתקופה הקרובה והיא מהותית. משרד עו"ד נטלי לזר עוסק בניהול הליכים משפטיים מזה שנים רבות. בדיסקרטיות, מיומנות ומקצועיות רבה משרדנו מביא את לקוחותיו לתוצאות הרצויות להם ומאפשרת להם לטפל בסוגיות משפחתיות בנועם ובאנושיות. המשרד בעל התמחות בדיני משפחה, בכללם נישואין, גירושין, גישורים משפחתיים וזוגיים, ירושות וצוואות ועוד תחומי עיסוק רבים בעולם המשפטי.

עו"ד נטלי לזר, בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר ראשון בכלכלה, ותואר שני במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, התמחתה בבית המשפט לענייני משפחה, ומאז הסמכתה ניהלה עשרות תיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה על כל היבטיהם.

עו"ד נטלי לזר חברה בלשכת עורכי-הדין, ומגשרת מוסמכת שמציגה בשמחה הישגים משפטיים והצלחות רבות בתחומי העיסוק שלה, בהם הצליחה להשפיע לטובה על חייהם של לקוחותיה.

עו"ד  לזר מוסמכת בגישור משפחה, מרצה בכנסים בתחום הצוואות החכמות, מעניקה ייעוץ משפטי טלפוני ב- "מרכז רקמן לאישה", ומייצגת פונים במסגרת "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל.

נטלי דוברת שלוש שפות: עברית, אנגלית וצרפתית.

עו"ד נטלי לזר לשירותכם, לכל שאלה או התייעצות.

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ